Ceník online programů

Setkávání se online nad bezodkladnou složitou životní událostí, jednorázově nebo pravidelně při procesu změny.

Jednorázové online setkání

3 400 Kč za 90 minut

Trénink osobního rozvoje mini

2 x 90 minut

3 100 Kč/1 lekce po slevě

Trénink osobního rozvoje standart

4 x 90 minut

2 900 Kč/1 lekce po slevě

Trénink osobního rozvoje profi

12 a více x 90 minut

2 800 Kč/1 lekce po slevě

Žij svoje sny
Zeptej se svého mentora

Provádím, rozvíjím, spolupracuji s jednotlivci nad řešením slabých stránek, které jsou pro vás těžké vyřešit nebo pojmenovat.

Život nám připravuje na našich cestách mnoho zkoušek, které nebývají jednoduché. Často jsem ve svém životě řešila mnoho událostí, které jsem nedokázala pochopit. Mnohokrát jsem si kladla otázky proč zrovna mně se děje to, co se děje. Došla jsem k závěru, že každá událost v našich životech kterou zvládneme, nás posune mnohem dál, posílíme naší duši, naši vnitřní sílu. Žádná událost není náhodná, stejně jako žádná setkání nejsou náhodná.

Osud, vesmír, energie nebo Bůh – jak kdo chcete, s námi má určitý plán. Pokud důvěřujeme jeho plánům, odevzdáme vyšší moci volant našeho života a důvěřujeme, že jsme v dobrých rukou, uleví se nám. Věci začnou plynout, jsme v bezpečí.

Žádná změna se nestane tzv. do rána, vše potřebuje čas, práci na sobě a cíl. Změny v našich životech přijdou tehdy, když se rozhodneme, že změnu potřebujeme a jsme připraveni pro změnu udělat moho. Začneme se pravidelně zastavovat a měnit zaběhnuté stereotypy v práci nebo doma.