Jak vybrat toho pravého obchodníka/ici do vašeho týmu?

Budování obchodních týmů ve firmách je dnes již můj koníček. Obchodnicí jsem se narodila a od svého dětství svou cestu obchodnice naplňuji. Nejlepším učitelem se stává ten, kdo učí lidi být tím, kým byl on sám. Mám obchod v krvi, miluji budování vztahů se zákazníky. Miluji péči o zákazníky a budování obchodních týmu. V několika firmách jsem začínala od 0 a vyhledávala jak zákazníky, tak obchodníky do svého týmu.

Dnes ráda hledám talenty pro obchod, když je lidé v sobě mají a třeba o tom nevědí, nebo nenašli ten správný produkt, který by rádi prodávali a tak se hledají.

Mám ráda, když najdu talent, který je lepší než ten můj. Netrpím nepostradatelností, vždy ke každému potencionálnímu obchodníkovi přistupuji stejně, se stejnou péčí. Vždy každému předám všechny informace potřebné pro to, být nejlepším obchodníkem.

Rezervujte si konzultaci zdarma

Obchodníkem se rodíte, obchod se nedá naučit.

Pokud ve vás talent je a vy cítíte, že na sobě chcete pracovat a vypracovat se ze skladníka/ice na obchodníka/ ici, ozvěte se mi. Ráda váš talent posunu do vyšší roviny. Mým nejlepším obchodníkem se stal skladník, který měl ambici a drive udělat vše pro to, aby byl dobrým obchodníkem, dnes je na mém místě. Dostal ode mne šanci vyzkoušet zda na to má a talent měl, měl drive a ochotu udělat pro práci obchodníka cokoli. Naslouchal, učil se a nechal se vést.

Mít talent a nerozvíjet ho je obrovská škoda. Pokud cítíte, že to chcete zkusit a máte chuť odejít od práce pokladní v supermarketu, protože vás nebaví soboty, neděle, svátky, ozvěte se mi nebo pošlete na můj e-mail životopis, ráda si s vámi o vašem záměru a talentu promluvím.

V každé firmě jsem si obchodníky vybírala sama, mám na to čich nebo šestý smysl, již po 30 sekundách našeho dnes již on-line pohovoru poznám, zda máte talent nebo ne. Potřebuji, aby obchodníci byli lepší než já a bylo jich mnoho a měli výsledky, pak to bude mít smysl pro obchodníka i pro firmu a ve výsledku i pro mne.

Do každé firmy jsem hledala obchodníky, kteří energeticky odpovídali nastavení firmy, aby vznikla rovnováha.

Jsou lidé, kteří by rádi dělali obchod, ale nemají pro obchod žádnou energii. Obchodník bez drive, zápalu, energie a chuti vítězit není obchodník a nikdy nebude. Rukama mi prošlo mnoho zájemců o práci obchodníků, ale neměli tam to ONO. Zrovna včera jsem měla on-line pohovor s mužem, který by rád dělal obchod, ročník 1965, na tom by nebylo nic špatného, kdybych z něho energii obchodníka cítila, ale ona tam zkrátka nebyla. Kde nic není, tak není opravdu nic. Obchodník musí sám být odhodlaný, obchodníka nesmím nikdy do ničeho tzv „kopat“. Raději ho budu brzdit, ale „kopat“ nikdy.

Naopak jsou lidé, kteří by rádi obchod dělali cítí se na to, mají k tomu všechny předpoklady, které popisuji výše, ale nedostali příležitost, odvahu, nebo nenašli ten správný produkt. Ozvěte se mi v podobě zaslání životopisu na můj e-mail: mentorka@ivanavitkova.cz , ráda váš talent potvrdím a nabídnu vám spolupráci v jedné z firem v níž buduji obchodní týmy. Nemusíte mít žádné zkušenosti z oboru, který vám nabídnu, stačí odvaha jít za hlasem svého srdce a poslat mi e-mail.

Děkuji za vaši důvěru a těším se na každého z vás kdo se mi ozve.

BOHATSTVÍ začíná v podobě MYŠLENKY! Opravdu, neexistuje nic dobrého nebo špatného co by VÍRA plus SPALUJÍCÍ TOUHA nebyly schopné přeměnit v realitu. A tyto vlastnosti jsou zdarma dostupné každému.

– Napoleon Hill

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.