Jak naložit s nekomfortní zónou?

Nebojte se vstoupit do nekomfortní zóny.

Pokud jste v rovnováze a váš život vás baví, pak je vše ok. Pokud žijete stereotypem, nudou, stále dokola stejný život bez změny, máte zdravotní problémy, jste stále unavení, nebaví vás vztahy, práce, rodina ani přátele už nemáte, je třeba začít dělat změny. Takové změny jaké vám již dlouho radí vaše intuice.

Vykročte za hlasem svého srdce, do neznáma. No a co, že budete chvíli v nekomfortu.

Začněte u sebe a prací na sobě. Jakmile zainvestujete čas i peníze do práce na sobě, začnou se dít zázraky. Změníte vlastní energii, budete vyzařovat a přitahovat jiné lidi. Mne můj osud neustále někam směruje. Vždy se ptám sama sebe, co se mám naučit dnes…..?

To je přesně to ONO. Udělat ten nový, další jiný krok v jakékoli oblasti vašeho života. Takový krok vás rozhodně posune. Něčemu novému se přiučíte. Mnohé v sobě objevíte. Naučíte se znát vlastní hodnotu a vlastní cenu. Určíte vašemu okolí svoje hranice. Kolikrát padnete na kolena, tolikrát vstanete. Rány se zahojí a jdete zase dál. To je přesně ta naše hodnota, kterou z vás ostatní díky zvládnutým zkouškám budou cítit. Již nebude třeba nikomu nic dokazovat. Již si svou hodnotu nesete s sebou, protože ji již znáte. To je ta naše energie respektu a uznání, kterou získáme sami vůči sobě, když tu další nekomfortní zónu zvládneme a posuneme se zase o krok výš. Naše učení děláme sami pro sebe, ne pro naše okolí, ale sami pro sebe. To je ta naše nejvyšší cena. Pokud se staneme silnější duchem a zkušenostmi, tak už nás nikdy nic nezastaví. To je ten nejvyšší smysl našich životů, umět vstát vždy když se ocitneme tzv. na kolenou. Znova a znova.

Jak zvládáte nebo nezvládáte vaši nekomfortní zónu? Ozvěte se mi. Ráda si s vámi o vaší situaci promluvím.

Rezervujte si konzultaci zdarma

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.