Jak naložit s nekomfortní zónou?

Nebojte se vstoupit do nekomfortní zóny.

Pokud jste v rovnováze a váš život vás baví, pak je vše ok. Pokud žijete stereotypem, nudou, stále dokola stejný život bez změny, máte zdravotní problémy, jste stále unavení, nebaví vás vztahy, práce, rodina ani přátele už nemáte, je třeba začít dělat změny. Takové změny jaké vám již dlouho radí vaše intuice.

Vykročte za hlasem svého srdce, do neznáma. No a co, že budete chvíli v nekomfortu.

Rozvádíte se, opustil vás partner, partnerka, váš partner (partnerka ) je vám nevěrný, dostali jste výpověď z práce, nemáte odvahu odejít z nefunkčního vztahu, rodiče vám organizují život, i když jste už dospělí. Vaše děti se nedají zvládnout cokoli co v životě prožíváme nás má něčemu naučit, máme něco pochopit, má nějaký důvod. Nic se neděje náhodou a nic není za trest.

Zastavte se a začněte u sebe a prací na sobě. Jakmile zainvestujete čas i peníze do práce na sobě, začnou se dít zázraky. Změníte vlastní energii, budete vyzařovat a přitahovat jiné lidi. Mne můj osud neustále někam směruje. Vždy se ptám sama sebe, co se mám naučit dnes…..?

To je přesně to ONO. Udělat ten nový, další jiný krok v jakékoli oblasti vašeho života. Takový krok vás rozhodně posune. Vaše srdce k vám promlouvá, vaše tělo k vám promlouvá, naslouchejte. Začněte děla věci jinak, situace řešit jinak a svět se vám začne měnit. Něčemu novému se přiučíte. Mnohé v sobě objevíte. Naučíte se znát vlastní hodnotu a vlastní cenu. Určíte vašemu okolí svoje hranice. Kolikrát padnete na kolena, tolikrát vstanete. Rány se zahojí a jdete zase dál.  Nádech, výdech, oddech a hodně zhluboka a jde se zase dál znovu a lépe, zkrátka jinak. To je přesně ta naše hodnota, kterou z vás ostatní díky zvládnutým zkouškám budou cítit. Již nebude třeba nikomu nic dokazovat. Již si svou hodnotu nesete s sebou, protože ji máte prožitou a znáte sami sebe nejlépe. To je ta naše energie respektu a uznání, kterou získáme sami vůči sobě, když tu další nekomfortní zónu zvládneme a posuneme se zase o krok výš nebo dál chcete-li. Naše učení děláme sami pro sebe, ne pro naše okolí, ale sami pro sebe. To je ta naše nejvyšší cena. Žádná inflace nám náš vnitřní rozvoj nesežere. Práce na sobě je naše nejvyšší hodnota. Pokud se staneme silnější duchem a zkušenostmi, tak už nás nikdy nic nezastaví. To je ten nejvyšší smysl našich životů, umět vstát vždy, když se ocitneme tzv. na kolenou. Znova a znova. Umět se strachem pracovat. Naučit se pracovat s odmítnutím v jakékoli oblasti našich životů.

Nejlepší a největší investicí, kterou vám nesebere žádná inflace je investice do sebe. Investuji čas i peníze do vlastního rozvoje proto, abych rostla. Pracuji sama se sebou velmi intenzivně a každý den. Učení a osobní rozvoj je nikdy nekončící proces.

Díky osobnímu růstu a práci na sobě lépe zvládáme složité životní situace. Pokud odžijeme těžkou zkoušku, kterou zrovna prožíváme a posuneme se dála posilujeme a začínáme velmi dobře zvládat další zkoušky, které přijdou, protože již víme jak na to . Dovolme si situaci, která se nám jeví jako těžká, náročná, složitá přijmout. Dovolme si ji prožít a vezměme si na tuto situaci tolik času kolik cítíme, že je potřeba. Není to ostuda, je to příležitost . Díky zvládnutí těžké situace posílíme a to co nás dříve rozhodilo už dnes jde mimo nás. Díky kvalitní práci se sebou umíme lépe vyjednávat, zastaneme se sami sebe, máme se rádi a díky tomu nastavujeme hranice svému okolí, které nebudou překročeny, protože vím, že už se máme rádi.

Pokud se nacházíte v těžké životní situaci, nebojte se, jste v bezpečí. Ptejte se sami sebe kudy dál, dejte si čas na prožití takové situace, klidně se roňte slzy, přijměte tuto situaci, nechte ji odžít, pečujte o vaše duševní zdraví s láskou k sobě. Jen díky těžkým situacím, které zvládneme sílíme. Nic není za trest. Každý z nás má v tomto životě nějaký úkol, který máme splnit. Pokud se nám podaří splnit nás plán duše (náš úkol v tomto životě), tak se nám v žádném životě již nic podobného opakovat nebude a to stojí za to zvládnout, je to výzva. Není čas ztrácet čas, jsme na tomto světě na návštěvě.

Vše co nabízím ve svých programech mám poctivě odžito a vycházím výhradně z vlastní zkušeností a osobních prožitků a díky tomu jsem pro svoje zákazníky velmi kvalitní průvodce a trenérka osobního rozvoje.

Jak zvládáte nebo nezvládáte vaši nekomfortní zónu? Ozvěte se mi. Ráda si s vámi o vaší situaci promluvím.

Rezervujte si konzultaci zdarma

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.