Jak si plnit své sny

V okamžiku narození mého syna jsem se začala více zajímat o plnění svých snů, nebo přání, jak chcete.

Dostala se mi do rukou kniha : Jak si správně přát.

Naučila jsem se správně přát – v přítomném okamžiku a děkovala za to, že už se děje stav, který ještě není. On pro mne vlastně energeticky už přítomen byl, i když jsem ho ještě neprožívala.

Učila jsem se objednávat si místo na parkování, když jsem vyjížděla na konkrétní jednání, na úřady nebo do obchodu. Přála jsem si větší výdělky. Přála jsem si být úspěšnou ženou v práci. Přála jsem si zdravého syna. Přála jsem si srub. Přála jsem si mít dům se zahrádkou. Přála jsem si psa. Přála jsem si velkou rodinu. Přála jsem si svítit lidem na cestu a být jim podporou ve složitých životních situacích. Přála jsem si být skvělou manažerkou. Přála jsem si mít pevné zdraví. Přála jsem si být pro svého Muže ženou s velký Ž. Přeji si být skvělou podnikatelkou a spolupracovat se zákazníky a s firmami. Přeji si dobré zdraví.

Rezervujte si konzultaci zdarma

Sen o srubu je zatím můj největší materiální sen, který si plním.

Přeji si stále a dokud budu na světě, tak si přát nikdy nepřestanu. Můj zatím největší sen byl pro mne sen o srubu. Před 17 lety jsem byla ubytovaná v lázních na Slovensku, kde již nebylo volné místo v lázeňském komplexu a tak mi nabídli ubytování 500 m od lázní, ve srubu. Láska ihned po nastěhování. Nádherná energie toho domu mne učarovala na tolik, že jsem se v mysli tajně rozhodla, někdy svůj srub také postavit. Uplynul nějaký čas a já začala vyhledávat dům tipu bungalov, který bych si mohla postavit ve srubovém provedení. Hledala jsem pozemek asi dva roky, až jsem koupila a spojila se s několika staviteli srubových domů a prohlédla jejich způsob výroby. Nakonec jsem se rozhodla pro pana Urbana z Vysočiny, který mi mou představu nechal vyprojektovat. Jeho spřátelená projekční kancelář mi projekt dovedla do stavebního povolení a už to šlo. Moje prožitky se stavbou srubu podrobně popisuji na mém Facebooku. Strachy a obavy na cestě za mým snem samozřejmě byly, učím se je pojmenovat a zpracovat, když přijdou. Jsem žena, která co si vezme do hlavy, za tím si jde.

Věřím na zázraky. Přála jsem si pomáhat ve firmách. Můj talent a dar přeci nemůže zůstat skryt v zaměstnání, je třeba dát o sobě vědět světu, už je čas. Přeji si mít stále častější slzy dojetí nad tím, když vidím posun tam, kde s klienty projdeme cestou z bezvýchodné situace a že jich máme v našich hlavách. Nádherná odměna, když vidím začátek spolupráce, průběh, ty posuny a výsledek. Velmi mne moje práce naplňuje.

Miluji výsledky, miluji, když jsou za mnou vidět ty zatracené výsledky. Stejně jako když se podívám na můj srub, moje práce musí být vidět, musí být hmatatelná v soukromí i v práci.Nespokojím se s průměrem. Miluji zpětnou vazbu od zákazníků. Miluji překovávání hranic nebo limitů, kterými se sami brzdíme. Miluji dělat věci jinak.

Vizualizujte si svoje sny v přítomném okamžiku, vlastním procesem vizualizace začnete vaše sny přitahovat, tím je budete rychleji zhmotňovat.

Přeji si celosvětový mír.

Jaký je recept na plnění našich snů? Je to jednoduché, stačí se rozhodnout a jít si za svým SNEM. Neohlížet se na to, co by tomu kdo řekl, zkrátka jděte rovnou k cíli. Energie vašeho cíle vám otevře ty správné dveře, nasměruje vás na ty správné lidi. Je normální, že někteří lidé odejdou, ale další zase přijdou. Pokud někteří lidé z vaší cesty odejdou, tak zřejmě nastal ten správný čas a vy už máte být někde jinde a s někým jiným. Nechte se vést hlasem srdce. Odevzdejte mu důvěru a volant řízení vaší cesty. Pokud budete chvíli sami, nevadí. Udělejte si radost z vaší samoty a hledejte v ní inspiraci. Nejvíce nádherné inspirace mi přichází, když jsem sama se svou fenkou v přírodě .

Život na zemi nám byl dán za odměnu, žijme naplněný život a na každou náročnou životní zkoušku se podívejme jako na výzvu, kterou prostě a jednoduše dáme!!! 🙂

Lidé sněte a žijte svoje sny. 

V okamžiku, kdy přestanete snít, přestanete žít.

– Malcom S. Forbes

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.