Jsme v rovnováze se svou mužskou a ženskou energií?

Život nám dává možnost prožívat naplnění. Neexistuje žádná škola, kde by nás učili jak uchopit nebo pochopit naše pocity. Nevyrůstala jsem v prostředí, kde mne naučili chápat , ctít a řídit se svou intuicí, svým srdcem, svými pocity. Nikdy jsme se doma o svých pocitech nebavili. Zkušenosti, které dnes mám jsem nasbírala prožíváním svého života tzv. na plno. Dostávala jsem mnoho lekcí a díky lekcím mám dnes mnoho zkušeností a vím.

Miluji svůj život, respektive naučila jsem se ho milovat.

Z domova jsem nedostala informace o tom, jak má vypadat ideální vztah, ideální rodina. Narodila jsem se rodičům, kteří se v mých devíti letech rozváděli. Velmi mne rozvod rodičů zasáhl. Rodiče se rozváděli v době, kdy rozvod rodičů nebyl společensky zcela v pořádku, byl odsuzován a na takovou rodinu bylo společensky pohlíženo jako na vyvrhel společnosti, bylo to v roce 1984, tedy před revolucí. Spolužáci ve škole na mne a mého bratra takto nahlíželi, vnímala jsem, že tomu tak je. Posmívali se nám, dávali nám rozvod rodičů pocítit. V devíti letech mého věku jsem převzala na nevědomé úrovni roli otce, který odešel a v rodině fyzicky nebyl, nebyl bohužel postupně ani v mém životě.

Jakou energii aktuálně prožívám, takového muže si přitahuji.

Do narození syna jsem si užívala bezstarostný život, budovala jsem kariéru, dařilo se mi, s mým přítelem, který se stal také mým manželem jsme hodně cestovali, užívali si. To vše do okamžiku, kdy se narodil náš společný syn. Nastala hormonální změna, změna hodnot, změna potřeb. Všechno bylo jinak. Často u mne docházelo k mnoha zastavením a otázkám se sebou samou, kdo jsem, co cítím, co chci, co nechci a kam směřuji. Kudy půjdu, kudy nepůjdu, co udělám a co rozhodně už dělat nikdy nebudu.

Po mém rozvodu do mého života vstoupil nový muž, měl hloubku, byl něčím zajímavý. Začala jsem se vedle něho cítit jako žena, neznala jsem tento pocit, byl pro mne nový. Došlo k okamžiku, kdy jsem vědomě svému novému muži odevzdala svého muže, abych se mohla věnovat plně své ženě. Následovalo mnoho dalších událostí, které díky odevzdáním mého vnitřního muže nastaly, měly svůj význam. Užívám si své ženy, mám ji ráda, učím se o ni pečovat. Odevzdání mého vnitřního muže trvalo dlouhých 36 roků. Takovou dobu trvalo, než jsem našla svou ženu.

Pocity rovnováhy ve vztahu.

Jak má vypadat ideální vztah mezi mužem a ženou?
Tuto otázku jsem si pokládala skoro 30 roků. Důležité je, zamyslet se nad pocitem, který při takovém partnerském vztahu cítíte.

Cítíte se vedle svého muže jako Žena?
Cítí se váš muž vedle vás jako Muž?

Cítíte vedle svého muže bezpečí, důvěru a ochranu?
Můžete se na svého muže spolehnout?
Pokud ve vašich životech vykonáváte dlouhou dobu roli muže i ženy dohromady, protože nemáte možnost roli muže odevzdat muži, pak je důležité, když do vašich životů muž vstoupí, roli muže vašemu muži odevzdat. On ji rád přijme, když mu tuto roli odevzdáte. Odevzdejte mu s vaším vnitřním mužem také důvěru, začněte si hrát a tvořit svou vnitřní ženu.
Vám se uleví a jeho muž posílí.

Žena si začne užívat své ženskosti a muž objeví svého muže. Váš muž se bude cítit silnější a stane se pro vás silným mužem, takovým, jakého my ženy potřebujeme.

Cítíte z vašeho soužití rovnováhu, vzájemnou úctu, lásku a lehkost vašeho soužití?
Prožíváte vzájemnou radost a veselí?
Pak je váš vztah v bezpečí a radujte se. Pozor, to neznamená, že o váš vztah nemáte pečovat, naopak, stále pečujte a nikdy nepřestávejte s vaší vzájemnou péčí. Pečujte o váš společně strávený čas, pečujte o sebe, pečujte o vše a každý den. Bez péče se neobejde nic, samo nepůjde nic, samo a jen tak se nic nestane.

Než dojdeme k vysněnému cíli v jakékoli oblasti našeho života, je třeba vyvinout velké množství poctivého úsilí.

K tomu co výše popisuji se dá dojít, tyto pocity nemusí být znát od vašeho prvního setkání s novým mužem, který přichází do vašeho života.
Pokud je vám váš muž něčím zajímavý a chcete společnými silami na vztahu pracovat, pak se k pocitům, které výše popisuji můžete společně dopracovat.

Těžší to bývá tehdy, když už máte za sebou nějakou velmi bolestivou zkušenost z předchozích, nepovedených vztahů.
Ano máte pravdu, nebude to zadarmo, ani bez práce.
Vše na čem vám v životě záleží potřebuje péči a vaši energii a pozornost, bez toho to nepůjde. Jít do sebe do svých pocitů je základ.

Kladete si otázky na které si sami odpovídáte, děláte si zastavení sami se sebou? Těšíte se dobrému zdraví duševnímu i fyzickému? Pokud ano, tak zřejmě prožíváte i naplněné vztahy. Pokud ne, je třeba udělat změnu, jinak se neuzdraví vaše duše ani vaše fyzické tělo.

Cítíte se vedle vašeho muže jako jeho sestra?
Tak je něco špatně, váš muže se vedle vás cítí 100% jako váš bratr, necítí se jako Muž.

Cítíte se vedle vašeho muže jako jeho matka?
Tak tady je opět něco špatně.
Váš muž není váš syn, kterému máte dělat matku.

Cítíte ve vašem vztahu rovnováhu a to krásné spojení jing a jang?

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.