Můj vztah k sociálním sítím

Můj vztah a přístup k sociální sítím byl vždy velmi negativní až odmítavý. Ano, vytvořila jsem si ho v období mého prvního manželství. Můj manžel si na sociální sítích dával inzeráty na seznamkách a tam vznikl můj negativní vztah k sociálním sítím. Odmítala jsem zcela zásadně jakékoli sociální sítě. Neměla jsem potřebu lidem cokoli sdělovat, je to přeci moje soukromá věc a do toho nikomu nic není.

Dnes měním svůj postoj. Vnímám, že vlastním příkladem inspiruji, motivuji, směruji ostatní lidi, kteří se cítí na cestě životem podobně. Ráda podávám pomocnou ruku, abych lidi provedla tam kde cítí nejistotu, rozpaky sami v sobě.

Moje rozhodnutí po 27 letech opustit zaměstnanecké poměry a stát se podnikatelkou mne dovedlo k tomu přehodnotit můj postoj a vztah k sociálním sítím, rozhodla jsem se naučit se s sociálními sítěmi pracovat, aby mi dobře sloužily pro mé podnikatelské projekty.

Pravda je, že po založení Face booku se na mne navalila hromada „přátel“ a to mne vyděsilo, musela jsem si dát odstup stejně jako to dělám vždy, když si potřebuji udělat nadhled a přehodnotit situaci.

Učím se s Instagramem, Face bookem a mám založený LinkedIn všechny sociální sítě vnímám dnes pro svou práci jako důležité. Přiznám změnu svého postoje, přehodnotím nový postoj a vytvořím nový směr, nový záměr. Pracuji s novým nastavením mého záměru. Učím se, že každá změna uvnitř sebe mi přináší novou energii, kterou vysílám.

Celé dvě desetiletí jsem tvořila B2B byznys a dnes se učím on-line marketingu, ano Covid nám dal jiný rozměr a věci v IT oblasti velmi posunul do tohoto prostředí. Jsem dnes ráda, že mám jednání on-line, šetřím tím čas, životní prostředí. Potřebuji se lidmi setkávat, potřebuji tvořit. Naučila jsem si změnit postoj a na všem špatném hledám tu druhou, lepší stránku.

Učím se pracovat se svou nedokonalostí.

Celý život se učím na sobě pracovat, posiluji své fyzické tělo, posiluji svou duši a posiluji svůj mozek učením se něčeho nového. To je také důvod, že se cítím stále dostatečně nevzdělaná.

Učím se přiznat, že něco neumím a hledám spolupracující partnery, kteří doplní tu část mých nedostatků, které mají jiní lidé. Jan Werich ve své písni „Ten umí to a ten zas tohle“ a všichni dohromady udělají moc, krásně vystihuje umění spojení s lidmi, kteří dohromady tvoří dokonalý celek a na závěr písně zpívá : Když všichni všechněm všechno dáme, tak budem všichni všechno mít dohromady. Nádherná tvořivá síla spolupráce celku.

Každá etapa našeho života je tvorba nové reality.

Nic není věčné, vše se mění, doba je rychlá. Důležité je jít s dobou, vnímat jinakost energie, kterou zrovna prožíváme. Učit se plynout s touto energii v souladu sami se sebou. Dříve jsme cítila, protože velmi často pracuji se svou intuicí, že se mi zrychluje moje realita, můj čas, přestala jsem věci stíhat, točila se mi hlava, měla jsem potřebu vše stihnout, vyřešit a každému odpovědět. Rozhodla jsem se zpomalit, v menším čase si vytvořit více klidu a prostoru pro vlastní tvorbu.

Učíme se, že nic nemusím. Děláme jen to co chceme, s kým chceme a jak dlouho chceme.

Baví mne má nová realita, je o mně o mé tvorbě, učím se si více hrát se svou tvorbou, se svým časem. Učím se v nic nedělání nebo odpočívání a klidu přijímat nové nápady. Pracovala jsem pro zaměstnavatele, dnes tvořím pro druhé, sama za sebe. Učím se přijmout roli podnikatelky. Pro druhé bych se rozdala. Pro druhé umím přinést cokoli. Dnes tvořím vlastní realitu, která je v souladu se mnou , v rovnováze s mou tvorbou. Vybírám si spolupracující partnery a zákazníky, kteří se mnou ladí. Je nádherná taková možnosti tvorby, vlastního rozhodnutí a vlastní reality. Jsme sama sobě vděčná a učím se si poděkovat.

Nebojte se začít měnit sami sebe, nikdy není pozdě. Nebojte se vystoupit z komfortní zóny, abyste se něčemu novému přiučili. Nebojte se dělat věci jinak. Nebojte se naslouchat hlasu svého srdce, otevřít vaše srdce. Otevření vašeho srdce vám zranění nepřinese, naopak umožní vám naučit se nechat řídit váš život pomocí vašeho srdce. Je to krásný prožitek. Je to důvěra s odvahou vykročit za hlasem vašeho srdce a nechat se vést. Nic nemusíte řídit sami, odevzdejte volant vašeho života srdci a důvěřujte v jeho vedení. Postará se o bezpečí vašeho směru.

Sdílení:

Zeptej se svého mentora

Žij svoje sny. Mým posláním je rozvíjet jednotlivce
i pracovní týmy. Motivuji skálopevně rozhodnuté lidi
pro změny ve svém životě.

Posilovat duši a prožívat naplněný život  v rovnováze je stejně důležité, jako chodit do posilovny a trénovat krásné křivky fyzického těla.